якого об'єму посудину треба взяти бабі язі щоб приготувати 2 кг чар-зілля що має густину 1400кг на

м3?

Ответы на вопрос

Отвечает Арбекова Мария.

Ответ:

Объяснение:

m = 2 кг

ρ = 1400 кг/м³

V - ?

========

Объём, занимаемый зельем:

V = m / ρ = 2 / 1400 ≈ 0,00143 м³ или 1,43 л

Берём сосуд объёмом 1,5 л.