Двигун автомобіля витрачає 8 л бензину на 100 км шляху. Визначити вагу використаного бензину.


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Виктория.

Ответ:P=55,6Н

Объяснение:V=8л=8дм³=0,008м³

РО=710кг/м³

знайти P-?

розвязування

Р=m×g,m=ро+V

m=710кг/м³×0,008м³=5,68кг

Р=5,68кг×9,8Н/кг=55,6Н

Р=55,6Н