Який ККД двигуна автомобіля потужністю 20 кВт, якщо при швидкості 72 км/год двигун споживає

10 л бензину на шляху 100 км? Густина бензину 700 кг/м3, питома теплота згоряння бензину 44 МДж/кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Узлова Ева.
Кпд=Ап/Аз=Nt/(qm)=NS/(q*ро*объем*скорость);
кпд=20*10^3*100*10^3/(44*10^6*700*0.01*20)=0.03=3%