На горизонтальній дорозі автомобіль має зробити поворот радіуса 45 м. Яку найбільшу швидкість може

мати автомобіль, щоб «вписатись» у цей поворот? Вважайте, що коефіцієнт тертя ковзання шин об асфальт m =0,5​

Ответы на вопрос

Отвечает Бектазина Айгуль.

Ответ:

V = 6\sqrt{5}m/c

Объяснение:

Дано:

R = 45 м

μ = 0,5

g = 10 м/с²

________

V - ?

Решение:

F_{mp}=ma=\frac{mV^{2}}{R}\\\\F_{mp}=\mu mg\\\\\frac{mV^{2}}{R} = \mu mg\\\\V^{2} = \frac{\mu mg*R}{m} \\\\V = \sqrt{\mu* g*R}\\\\ V = \sqrt{0,4*10m/c^{2} *45m} \\\\V = \sqrt{180} = \sqrt{36*5} = 6\sqrt{5}m/c