Ескалатор метро рухається зі швидкістю 0,75 м/с. За який час пасажир підніметься по ескалатору

завдовжки 50 м, якщо він іде в напрямку його руху зі швидкістю 0,25 м/с відносно стрічки ескалатора? Відповідь дати в СІ з точністю до цілих. Ввести лише число без жодних розмірностей.

Ответы на вопрос

Отвечает Колесник Кирилл.

Ответ: пасажир підніметься по ескалатору за 50 секунд.

Объяснение:

Пасажир підніметься по ескалатору завдовжки 50 м за:

t = S/(v₁+v₂) = 50/(0.75+0.25) = 50 с