Ескалатор метро рухається зі швидкістю 0,8 м/с. Пасажир, що йде в напрямку руху зі швидкістю 0,4

м/с відносно ескалатора, витратив на весь шлях 30 с. Яка довжина ескалатора?

Ответы на вопрос

Отвечает Бобровская Даша.

S/(x+v)=t1

S/(x+3v)=t2

S/x= ?

х+v=S/t1

x+3v=S/t2

x=S/2*(3/t1-1/t2)

S/x=2/(3/t1-1/t2) = 4 мин

Отвечает Андронов Анатолий.

Відповідь:

S=(v1+v2)*t=0,8+0,4)*30=36м

Пояснення: