100 БАЛОВ ФИЗИКА Визначити ККД атомної електростанції, якщо за хвилину в її реакторах спалюють

3,6 г Урану -235. Загальна вихідна потужність генераторів електростанції становить 1600 МВт. Вважати, що при поділі одного ядра Урану виділяється енергія 32∙10-12Дж. Число Авогадро NA = 6∙1023 1/моль. Відповідь дати у відсотках з точністю до цілих. У відповіді ввести лише число без жодних позначень.

Ответы на вопрос

Отвечает Страшнова Диана.

Дано:
m=3.6 г
t=1м=60с
P=1600 МВт = 1.6 *10^9 Вт
E=32*10^-12 Дж
Na=6∙1.023*10^23 1/моль
M=235 г/моль
---------------------------------------------
n-?

Решение:
n=(Aполезное/Аполное)*100%
Aполезное=P*t;
Аполное=E*N
N=ν*Na
ν=m/M
N=(m/M)*Na
Аполное=E*Na*m/M
n=(P*t*M*100%)/(E*Na*m)
[n]=(Вт*с*г/моль*%)/(Дж*1*г), так как Дж=Вт/c = (Дж*г/моль*%)/(Дж*г) = %/моль, так как моль это безрозмерная величина то = [%]
n=(1.6 *10^9*60*235*100)/(32*10^-12*6∙1.023*10^23*3.6)=31.9...≈32%
Ответ:32