СРОЧНО 40 БАЛОВ Одноатомний ідеальний газ міститься в закритому балоні об'ємом 0,6 м³ за тиску

1,4×10^5 Па. Яку кількість теплоти потрібно передати газу, щоб у ході його ізохорного нагрiвання тиск у балоні підвищився до 2,4×10^5па?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ефремова Вероника.

Ответ:

90 кДж

Объяснение:

V=0.6 м³    p1=1.4*10⁵ Па    p2=2.4*10⁵ Па   Q=?

===

V=const

Q=ΔU=(3/2)*v*R*(T2-T1)

p1*V=v*R*T1

p2*V=v*R*T2

(p2-p1)*V=v*R*(T2-T1)

Q=(3/2)*(p2-p1)*V=3*(2.4-1.4)*10⁵*0.6/2=90*10³ Дж

====================================