На відстані 8 см від заряду напруженість електричного поля становить 3,2кН/Кл. Знайти значення

заряду. Результат округлити до сотих

Ответы на вопрос

Отвечает Михоничев Деня.

Відповідь:

2,28 нКл

Пояснення:

Дано:

r= 8 см= 0,08м

E=3,2 кН/Кл=

=3200 Н/Кл

Знайти:

q-?

Розв'язання:

E=k*║q║/r²

k=const=9*10⁹ Н*м^2/Кл²

q= E*r²/k= 3200 Н/Кл*0,08²м/ 9*10⁹Н*м²/Кл= 2,28*10^-9Кл=2,28Нкл