2. Якої сили струм протікає в чайнику, якщо 5кг води він нагріває від 10°С до 100°С за 20 хвилин?

Напруга в мережі 220В, питома теплоємність води 4200Дж/кг·°С , ККД 70%.

Ответы на вопрос

Отвечает Хоменко Артём.

Ответ:

10,23A.

Объяснение:

Дано:

m=5кг

c=4200Дж/кг·°С

t1=10°С

t2=100°С

U=220B

ККД=70%=0,7

t=20хв=1200с

_________________________________________________

I=c*m*( t2 - t1) / U*t*ККД=4200*5(100 - 10) / 220*1200*0,7=10,23A.