Під час сріблення сталевої ложки на її поверхню було нанесено тонкий шар срібла завтовшки 50 мкм.

Визначте масу срібла, якщо площа поверхні ложки дорівнює 50 см². Густина срібла дорівнює 10,5 г/см3.Електрохiмiчний еквівалент срібла 1,12*10-³ кг/Кл ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ НУЖНО.. ДАЮ 40 БАЛОВ! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Педык София.

Ответ:

Дано:

густина = 10.5 г/см³

h= 55 мкм= 55*10(мінус 6 степені) м =40 см

S= 10 см²

знайти m

Розв'язання

густина²= m¹⁰/V³; m=S*V; V=S*h; m= густина*S*h= 10.5*40*55•10(мінус 4 степені) = 23100г/10000=2,31 г

Объяснение: