1.3. Сріблення пластинки відбувається за сили струму 10 А. На пластинку з площею по- верхнi 224 см2

нанесено шар срібла завтовшки 40 мкм. Скільки часу тривав електро- лiз, якщо ККД електролітичної установки дорівнює 80 %?​

Ответы на вопрос

Отвечает Козаченко Давид.

Ответ:

Дано:

І=10 А;

S=224 см^2;

d=40 мкм=40*10^-4 см;

n=0,8.

Знайти t.

m=p*V=p*S*d=k*I*t, звідси знаходимо час, за який тривав електроліз:

t=p*S*d/k*I=10,5*224*40*10^-4/(1,12*10^-3)*10=840 сек=14 хв.

Объяснение:

m-маса срібла; V-об'єм срібла; р=10,5 г/см^3-густина срібла; k=1,12 мг/Кл=1,12*10^-3 г/Кл-електрохімічний еквівалент срібла, табличне значення.