Під час сріблення сталевої ложки на її поверхню ьуло нанесено тонкий шар срібла завтовшки 55 мкм.

Визначте масу срібла,якщо площа поверхні ложки дорівнює 40 см

Ответы на вопрос

Отвечает Моисеев Стёпа.

Дано:

густина = 10.5 г/см³

h= 55 мкм= 55*10(мінус 6 степені) м =40 см

S= 10 см²

знайти m

Розв'язання

густина²= m¹⁰/V³; m=S*V; V=S*h; m= густина*S*h= 10.5*40*55•10(мінус 4 степені) = 23100г/10000=2,31 г