Помогите даю 20б Чому дорівнює густина рідини у яку занурено тіло об'ємом 0,002м² якщо на нього

діє сила архімедова 20Н(g=10н/кг)

Ответы на вопрос

Отвечает Арестов Антон.

Ответ:

F(a)=20Н

g=10Н/кг

V=0,002м³

ρ -?

____________________________________

F(a) = ρgV

ρ = F(a)/gV = 20/10*0,002=1000кг/м³