Яка найбільша потужність може споживатися у квартирі, якщо плавкі запобіжники розраховані на струм

6А і напругу 220В? * а)1,5 кВт б)0,5 кВт в)1320 Вт

Ответы на вопрос

Отвечает Бегоян Рипсимэ.

Ответ:

В) 1320 Вт

Объяснение:

P=U*I=220*6=1320 Вт

U=220 В

I= 6 A