Знайти роботу по переміщенні провідника зі струмом 5 А у магнітному полі з індукцією 2 мТл на

відстань 10 см, якщо довжина провідника 20 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Ярушина Ирина.

Ответ:

0,0002 Дж

Объяснение:

В данном случае нам нужно найти работу силы Ампера.
A=FS=B*I*L*sinA*S=0,002 Тл * 5 А * 0,2м * sin90 (sin90=1) * 0,1м = 0,0002 Дж