Виконати задачі: 1. На провідник довжиною 1,4 м , що знаходиться в магнітному полі з індукцією

0,25 Тл діє сила 2,1 Н. Визначте кут між напрямками сили та напрямом індукції, якщо сила струму в колі 12 А. 2. На провідник зі струмом в 1,5 А в однорідному магнітному полю з індукцією 40 мТл діє сила 20 мН. Яка довжина провідника, якщо кут 30 0 . СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Юзыхович Егор.

1.  l = 1.4m

B = 0.25 Тл

F = 2,14 H

I = 12 A

a-?

F = IBlsina

sina = \frac{F}{IBl}

sina = \frac{2.14}{12*0.25*1.4} =0.5

a = 30°

2. F=BIlsina

l=F/BIsina

B=0.04 Тл

F=0.02 H

sin30=1/2

l=0.02/(1.5*0.04*1/2)=0.(6) м