Реостат виготовлений з ніхромового дроту площею поперечного перерізу 1 мм2 і довжиною 100 м

визначте його опір

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Никита.

Ответ: 110 Ом

Объяснение:

Дано:

S=1мм²

l=100м

ρ=1,1 Ом*мм²/м

----------------

R-?

R=ρl/S=1,1*100/1=110 Ом