Знайти колову швидкість обертової ланки механічної передачі коли діаметр ведучої ланки d = 5 2см,

а кутова швидкість , = 60 рад/сек.

Ответы на вопрос

Отвечает Гурна Мария.

Ответ: 15,6м/с

Объяснение:

Дано:

d=52cм=0,52м

ω=50рад/с

----------------

V-?

V=ωR=ωd/2=60*0,52/2=15,6м/с