Супутник рухається по коловій орбіті дорівнює на висоті 630 км. Період обертання супутника навколо

Землі 97,5 хв. Прийміть, що радіус Землі дорівнює 6400 км. Визначте швидкість і частоту обертання супутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахматова Анастасия.

Ответ: 7505м/с; 1,7 *10⁻⁴ Гц

Объяснение:

Дано:

T = 97,5 мин = 5850 с

h  = 630 км = 6,3 *10⁵ м

Rз = 6400км= 6,4 * 10⁶ м

--------------------

V  = ?  ν = ?

V= 2πR/T = 2πRν

ν = 1/T

R = Rз + h

ν = 1/5850  = 1,7 *10⁻⁴ Гц

V = 2*3,14*(6,3*10⁵ м + 6,4*10⁶ ) * 1,7 10⁻⁴  ≈ 7505 м/с