Супутник рухається круговою орбітою на висоті 630 км. Період обертання супутника навколо Землі 97,5

хвилин. Радіус Землі прийняти 6400 км. Визначте швидкість і частоту обертання супутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Крючкова Валентина.

Ответ: 1,7 *10⁻⁴ с⁻¹ или Гц; 7505м/с

Объяснение:

Дано:

h=630 км=630000 м

Т=97,5 мин=5850 с

R₃=6400 км=6400000 м

Найти: V, ν

Решение:

Радиус окружности орбиты

R=R₃+h=7030000 (м)

V= 2πR/T = 2πRν

ν = 1/T

ν = 1/5850 с = 1,7 *10⁻⁴ с⁻¹ или Гц

V = 2*3,14*(6,3*10⁵ м + 64*10⁵ м) * 1,7 10⁻⁴ с⁻¹ ≈ 7505 м/с