Супутник рухається по коловій орбіті навколо деякої планети на висоті, що дорівні радiусу ціеї

планети. Прискорення руху супутника-0,95 м/с². Визначте масу планети та період обертання супутника. Вважайте, що радіус планети становить 3,4x10⁶ м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Верещагин Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

a=GM/R^2

M=a*R^2/G=0,95 м/с²* (3,4x10⁶)^2 м/6.67*10^-11 н*м^2/кг^2=1.65*10^23кг

T=2пR/v

v=кореньG*M/R=6.67*10^-11 н*м^2/кг^2*1.65*10^23кг/3,4x10⁶ м.= 1.8*10^3м/c

T=2*3.14*3,4x10⁶ м/1.8*10^3м/c=18.9*10^3c