Срочно!! Супутник рухається круговою орбітою на висоті 630 км. Період обертання супутника навколо

Землі 97,5 хвилин. Радіус Землі прийняти 6400 км. Визначте швидкість і частоту обертання супутника. Даю 30 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Малахов Дмитрий.

Ответ:

v = 2pR / T

n = 1 / T

v = (6.28*(630+6400)) / 1.625(ч) = 44148.4 км / 1.625 ч

v = 27168.2461538 км/ч

n = 1/5850 = 0.00017094017 оборотов в сек