Помогите пожалуйста с задачей, желательно с пояснением, спасибо. Порцеляна складається з глини,

гіпсу, та піску, маси яких пропорційні числам 25,1,2. Скільки потрібно піску, щоб виготовити 350 кг суміші?​

Ответы на вопрос

Отвечает Меркурьева Юля.

Ответ:

Для початку позначимо частку кожного з фарфорових матеріалів через (х)
И получаем 25х, х, и 2х
                            Строим уравнение
                                  ↓ ↓ ↓ ↓
25 х + х + 2 х = 350;

28 х = 350 (кг)

х = 350/28 = 12,5  (кг)
Це ми знайшли х
Для того щоб дізнатися скільки потрібно піску щоб виготовити 350 кг суміші, потрібно 2 · х = 2 · 12.5 = 25 (кг)
Відповідь 25 кг піску

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Нехай х — коефiцiент пропорцiйностi. Тодi глини 25х кг, гiпсу 1х=х кг, пiску 2х кг. Тодi iх сума 25х+х+2х=350; 28х=350; х=12,5. Значить пiску потрібно 2*12,5=25 кг.

Вiдповiдь: 25 кг.