Маса гранітної плити 6,5 тон густина граніту 2600 кг/м³. який об'єм плити?


Ответы на вопрос

Отвечает Сливко Игорь.

Ответ:

V=2,5 (м³)

Объяснение:

Дано:

m=6.5 т=6500 кг

ρ=2600 кг/м³

V =?

_______________________________

Об'єм знаходиться по формулі:

V = m/ρ, где m - маса, а ρ - густина

V=6500/2600=2,5 (м³)

Отвечает Широкова Ангелина.

Ответ:

Об'єм плити дорівнює 2,5 м³

Объяснение:

Масу переводимо в одиниці СІ(кг) — 6,5 т = 6500 кг.

За формулою V = m ÷ ρ, де V — об'єм, m — маса, ρ — густина, маємо:

V = 6500 кг ÷ 2600 кг/м³ = 2,5 м³.