Яка маса Гранітної колони об'ємом 0,5 м3 якщо густина граніту 2600 кг/м3!!!срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Настя.

Дано:

V=0,5 м3

ρ=2600 кг/м3

m-?

Розв'язання:

ρ=m/V => m=ρV

m=2600×0,5=1300 кг

Відповідь:m=1300 кг.