Який об’єм гранітної колони, якщо при площі основи 1,5м вона своєю вагою чинить тиск 104кПа?

Густина граніту 2,6г/см .

Ответы на вопрос

Отвечает Лушников Артём.

P=m*g/S
m=P*S/g
m=p*V
p*V=P*S/g
V=P*S/p*g=104*10^3*1,5/2600*10=6 м3