Дитина, катаючись на каруселі, сидить на відстані 3 м від осі обертання каруселі. Карусель робить

10 обертів за 10 хв. Визначте лінійну швидкість руху дитини. Відповідь запишіть числовим значенням з точністю до тисячних в м/с, без вказання одиниць вимірювання.

Ответы на вопрос

Отвечает Иминова Лейла.

Ответ: 0,3м/с

Объяснение:

Дано:

R=3м

n=10об

t=10мин

---------------

V-?

V=ω*R

ω=2πn/(60*t)=2*3,14*10/(60*10)=0,1 рад/с

V=0,1*3=0,3м/с