Помогите срочно дам много балов!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! На провідник, активна довжина

якого 1 м, в однорідному магнітному полі з індукцією 0,5 Тл діє сила 5 Н. Струм якої сии проходить через поперечний переріз провідника, якщо кут між напрямком струму й вектором магнітної індукції становить 30°. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеев Максим.

Дано: L=1 м; В=0,5 Тл; F=5 Н; α=30°; I - ?

--------------

Cила Ампера Fa=I*B*L*sinα

I=Fa/(BLsin30°)

I=5/(0,5*1*(1/2))=5/0,25=5/(1/4)=5*4=20 А  -  это ответ.