Визнач модуль сили Ампера, що діє на провідник зі струмом завдовжки 27,1см у магнітному полі з

індукцією 0,75Тл, якщо кут між вектором магнітної індукції й напрямком струму становить 30°. Сила струму в провіднику дорівнює 0,6А. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Pushkar Dima.

Ответ:

≈61 мН

Объяснение:

L=0.271 м    B=0.75 Тл    α=30°    I=0.6 A    F=?

===

F=I*B*L*sinα=0.6*0.75*0.271*0.5≈0.061 H

=====================================