ДАЮ 50 БАЛОВ Визначте масу тягарця, що висить на пружині жорсткістю 600 Н/м, якщо видовження

пружини 25 мм.

Ответы на вопрос

Отвечает Олин Юрий.

Ответ: 15,33 кг

Объяснение: F = kx

F = mg

m = F/g = (kx)/g

= (600 Н/м) * (25 мм) / (9,81 м/с²)

m = 15,33 кг