Два вершники виїхали одночасно з двох селищ назустріч один одному і зустрілися за 3 год. Один

вершник їхав зі швидкістю 16 км/год, а інший - зі швидкістю 15 км/год. Визнач відстань між селищами. 16 ручник. рiнка 54.000 KM год S₁ S 1=3 год ? 15 S2 КМ год I || Швидкість (км/год) Час (год) Шлях (км) в,відповідь​

Ответы на вопрос

Отвечает Муратова Диана.

Ответ:

нет потому что. было мултьфилм

Отвечает Никулов Дима.

Ответ:1) 15+16=31(км/год)- в зближення;

2) 3×31=93(км)

Вираз:3×(15+16)=93(км)

Відповідь:відстань між селищами- 93 км.

Пошаговое объяснение: в виразі там де в дужках над додаванням напиши 31.