Задача Визначте масу тягарця, що висить на пружині жорсткістю 200 Н/м, якщо видовження пружини

дорівнює 0,5 см. ДАЮ 25 БАЛОВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мичков Матвей.

Відповідь: 100 г.
-------------------------------------
k = 200 Н/м

x = 0,5см=0,005м
Рішення:
mg = kx

m = kx/g

m = 200*0,005/10 = 0,1кг = 100 г.