Мотоцикл «Honda», що рухався зі швидкістю 144 км/год почав гальмувати і через 9 с зменшив швидкість

до 18 км/год. Знайди модуль прискорення мотоцикла.

Ответы на вопрос

Отвечает Мацьків Наталя.

Объяснение:

Дано:

v⁰=144 км/год =40 м/с

v=18 км/год=5 м/с

t=9 c

a=?

a=(v-v⁰)/t

a=(5-40)/9=-3,8м/с² , мінус це гальмування

Відповідь:-3,8м/с²