Вiдро об'ємом 10 л до самого верху заповнили снігом. Після того, як сніг розтанув, у відрі

виявилось 1850 мл води. Знайти густину снігу. Відповідь подайте у СІ. а) 1850б) 18,5в) 185г) 5,4​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Лера.

Ответ:

Дано:

V=10 л;

m=1850 мл.

Знайти р.

Рішення.

р=V/m=10/1850*10^-3=5,4.

Відповідь: г)

Объяснение: