СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! Ділянка кола містить дві послідовно з’єднаних лампи опором 1 Ом

кожна. Визначте загальний опір ділянки. Яку напругу подано на ділянку, якщо сила струму в ній становить 0,4 А? Якою є напруга на кожному резисторі?

Ответы на вопрос

Отвечает Лобанов Олег.

Ответ:

Оскільки лампи з’єднані послідовно, то загальний опір ділянки дорівнює сумі опорів кожної лампи:

R = R1 + R2 = 1 Ом + 1 Ом = 2 Ом

Закон Ома говорить, що сила струму I, що протікає через коло, пропорційна напрузі V та обернено пропорційна опору R:

I = V/R

Звідси можна знайти напругу V:

V = I*R = 0.4 А * 2 Ом = 0.8 В

Так як лампи з’єднані послідовно, то напруга на кожній з них дорівнює долі від загальної напруги:

V1 = V2 = V/2 = 0.4 В.

Объяснение:

Обяснение не обязательно записывать.