Змішали два розчини станолу: один - 250 г з масовою часткою спирту 40% і другий 150 г з масовою

часткою спирту 15%. Обчисліть масову частку станолу в одержаному розчині​

Ответы на вопрос

Отвечает Жосан Настенька.

Ответ:

Объяснение:

250 * 40% : 100% = 100 г спирту у першому розчині

150 * 15% : 100% = 22,5 г спирту у другому розчині

100 + 22,5 = 122,5 г спирту у новому розчині

250 + 150 = 400 г маса нового розчину

122,5 : 400 * 100% = 30,625% масова частка станолу в одержаному розчині​