Укажіть імпульс тіла масою 0,5 кг через 2с після початку рухгк ,якщо швидкість змінюється u=4+2t


Ответы на вопрос

Отвечает Отарбай Шынгысхан.

Ответ:p = m * v = 0.5 кг * 8 м/c = 4 Н*с

Объяснение:Імпульс тіла можна знайти за формулою:

p = m * v

де p - імпульс, m - маса тіла, v - швидкість тіла.

Але в даному випадку нам не дана швидкість тіла напряму, тому ми спочатку повинні знайти її, використовуючи дану залежність між швидкістю та часом:

u = 4 + 2t

Для цього замінимо t на 2 с:

u = 4 + 2(2) = 8 м/c

Тепер можемо знайти імпульс за формулою:

p = m * v = 0.5 кг * 8 м/c = 4 Н*с