Допоможіть будь ласка: Визначте час за який двигун потужністю 17 кВт здійснив роботу 36 кДж


Ответы на вопрос

Отвечает Ананьина Анастасия.

Ответ:

A=36кДж=36000Дж

P=17кВт=17000Вт

t-?

A=Pt

t=A/P=36000/17000=2.11 секунд

Объяснение: