1. Яка одиниця потужності в СІ? а) Ньютон (Н) б) Ват (Вт) в) Паскаль (Па) г) Джоуль (Дж) 2.

Механічна робота визначається за формулою: а) F = mg б) в) г) A = Fl 3. Яка сила виконує роботу під час падіння м’яча? а) Сила тертя б) Сила пружності в) Виштовхувальна сила г) Сила тяжіння 4. В якому з перелічених нижче випадків виконується механічна робота? а) Учень тримає в руці портфель б) Супутник Землі рухається по круговій орбіті в) Кінь везе віз г) Людина намагається зрушити з місця шафа, який стоїть на підлозі 5. Яку роботу виконує сила 20 Н, під дією якої тіло переміщується на 2 м? 6. Визначте час, за який двигун потужністю 10 кВт здійснив роботу 15 кДж. 7. По поверхні столу тягнуть з постійною швидкістю брусок. При цьому прикладають силу 4 Н. Яку швидкість має брусок, якщо за 12 секунд здійснено роботу 4,8 Дж? пж помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Кокошников Денис.

Ответ:

1. Б

2. г

3. г

4. в

5. 40 Н

6. 1,5 с

7. 0,1 м/с

Объяснение:

7. А=FS

S=4,8/4=1,2 м

V=1,2/12=0,1 м/с