Додатковий опір до вольтметра, рівний RД = 900 Ом, дозволяє розширити межі виміру у 10 разів. Чому

дорівнює внутрішній опір цього вольтметра?

Ответы на вопрос

Отвечает Астафьева Арина.

Ответ:

Дано:

Rд=900 Ом;

k=10.

Знайти Rv.

Рішення.

Додатковий опір резистора до вольтметра, розраховується за формулою:

Rд=Rv*(k-1), звідси знаходимо внутрішній опір вольтметра:

Rv=Rд/(k-1)=900/(10-1)=900/9=100 Ом.

Відповідь: внутрішній опір вольтметра дорівнює 100 Ом.

Объяснение: