Знайдіть корінь рівняння 0,4(4х-6)=2,9-0,5(7-3х​


Ответы на вопрос

Отвечает Губина Варвара.

Відповідь:

Розв'язуємо рівняння:

0,4(4х-6)=2,9-0,5(7-3х)

Розкриваємо дужки:

1,6х - 2,4 = 2,9 - 3,5 + 1,5х

Складаємо подібні доданки:

1,6х - 2,4 = -0,6 + 1,5х

Переносимо всі x на ліву сторону, а всі числа на праву:

1,6х - 1,5х = 2,4 + 0,6

0,1х = 3

Знаходимо значення x:

х = 3 / 0,1

х = 30

Отже, корінь рівняння 0,4(4х-6)=2,9-0,5(7-3х) дорівнює 30.