Помогите пожалуйста срочно нужно!!!!!! Двигун електропресу за 2 хв здійснює роботу, рівну 180

кДж. Чому дорівнює напруга на клемах електродвигуна, якщо сила струму в його обмотці 20 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Минькина Елизавета.

Відповідь:

Для вирішення цієї задачі нам потрібно знати формулу, що зв'язує роботу, силу струму та час:

робота = сила струму * напруга * час

Дано роботу W = 180 кДж = 180000 Дж та час t = 2 хв = 120 с. Також дано силу струму I = 20 А.

Підставляємо дані у формулу і вирішуємо її відносно напруги U:

U = робота / (сила струму * час) = 180000 Дж / (20 А * 120 с) ≈ 75 В

Отже, напруга на клемах електродвигуна дорівнює близько 75 В.

Пояснення:

Отвечает Щедрин Ярослав.

Дано:
W = 180 кДж = 180000 Дж
I = 20 А

Можна використати формулу для розрахунку електричної роботи:

W = VIt,

де W - робота, V - напруга, I - сила струму, t - час.

Ми знаємо, що робота дорівнює 180 кДж, а час роботи становить 2 хв, тобто 120 секунд. Сила струму дорівнює 20 А.

Підставляємо значення у формулу і розв'язуємо її відносно напруги:

V = W / (I * t) = (180000 Дж) / (20 А * 120 с) = 75 В.

Тому напруга на клемах електродвигуна становить 75 В.