ДАМ ЛУЧШИЙ ОТВЕТ!! ДАМ КРАЩУ ВІДПОВІДЬ!!!!! сталеве литво масою 0,2 т піднімають з води за

допомогою троса, жорсткість якого 8 кН/м з прискоренням 0,5 м/с². Знайти подовження тросу. Силою опору води знехтувати​

Ответы на вопрос

Отвечает Паркина Ульяна.

Ответ:

Запишемо другий закон Ньютона для сталевого литва:

F - T = ma

де F - сила притяжіння (вага литва), T - сила натягу троса, m - маса литва, a - прискорення.

Перепишемо формулу для сили натягу троса:

T = F - ma

Вага литва F = mg = 0,2 т * 9,8 Н/кг ≈ 1960 Н

T = 1960 Н - 0,2 т * 0,5 м/с² ≈ 1950 Н

Жорсткість троса k = T/δ, де δ - подовження троса.

Подовження троса:

δ = T/k = 1950 Н / (8 кН/м) = 0,244 м (до трьох знаків після коми)

Отже, подовження троса становить близько 0,244 м.

Объяснение: