Сталеву відливу масою m, піднімають з води з прискоренням а, за допомогою троса жорсткість якого

дорівнює k , густина сталі p-1. Густина води p-3. Знайдіть видовдення х, силою оперу знехтуйте(m, a, k -можуть буть любі числа)

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Кристина.

Сила упругости равна разности силы тяжести и выталкивающей силы

Fупр=m*g - Fa

Fупр=k*x

Fa=p3*g*V

Объём вытесненной воды равен объёму тела

V=m/p1

k*x=m*g - p3*g*m/p1=m*g*(1-p3/p1)

x=m*g*(1-p3/p1)/k

=======================