Висота похилої дороги 5 м, а довжини - 50 м. Щоб підняти по цій площині машину масою 1000 кг,

потрібно прикласти силу 2500 Н. Визначте ККД похилої дороги. Момент сили визначають за формулою: F*І Nt S*F Який із простих механізмів є важелем? клин гвинт блок СРОЧНОООО!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Warivoda Taya.

Ответ:

Объяснение:

1) kkд = (m g h)/(F L) = (1000 * 10 * 5) / (2500 * 50) = 50000/125000=0,4

2) Момент сили = F*l

3) Блок