Яку швидкість повинен розвинути кенгуру щоб досягти висоту 3 м


Ответы на вопрос

Отвечает Тарарина Дарья.

Ответ:

досягнення висоти 3 метри кенгуру необхідно розвинути швидкість приблизно 7,66 м/с.

Объяснение:

використати формулу для вертикального руху під дією гравітації: h = (1/2) * g * t^2,

де h - висота, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,8 м/с^2), t - час підйому.

Задача виникає в тому, щоб висота h була рівна 3 метри. Підставимо це значення у формулу і знайдемо час підйому:

3 = (1/2) * 9,8 * t^2.

Після рішення рівняння знаходимо, що t^2 = 3 / (0,5 * 9,8) = 0,6122.

Витягуючи корінь, отримуємо t ≈ 0,782 секунди.

Тепер, щоб розрахувати необхідну швидкість, використовуємо формулу швидкості: v = g * t,

де v - швидкість.

Підставимо відповідні значення: v = 9,8 * 0,782 ≈ 7,66 м/с.