Вантажник Іван носить відра з штукатуркою масою 50 кг на відстань 25 м, а Степан рулони з обоями

масою 15 кг на відстань 100 м. яку силу треба мати Івану, щоб підняти відро?Яку силу прикладає Степан для підняття рулону обоїв?У кого важча робота? (яку роботу виконують Іван і Степан?)Скільки енергії повинен мати Іван, щоб перенести 100 відер?Яку потужність розвиває Степан, якщо один рулон він несе 1 хвилину?Яку силу прикладав Степан, якщо ручка відра сповзла в його сторону так, що була на відстані 20 см від його руки?під кінець робочого дня Степан запропонував допомогти. Вони просунули під ручку відра легку метрову палку і носили відра удвох. Яку силу прикладав кожен, якщо відро було посередині палки?БУДЬ ЛАСКА, ДОПОМОЖІТЬ ДУЖЕ СРОЧНО. ДАЮ 50 БАЛІВ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кибанов Денис.

Ответ:

Яку силу треба мати Івану, щоб підняти відро?

Щоб підняти відро з штукатуркою, Іван повинен прикласти силу, яка компенсує силу тяжіння відра з масою 50 кг. Оскільки сила тяжіння дорівнює масі, помноженій на прискорення вільного падіння (g = 9.8 м/с²), то сила, яку потрібно прикласти, є:

F = m * g = 50 кг * 9.8 м/с² = 490 Н

Отже, Іван повинен прикласти силу 490 Н, щоб підняти відро з штукатуркою.

Яку силу прикладає Степан для підняття рулону обоїв?

Щоб підняти рулон з обоями масою 15 кг, Степан повинен прикласти силу, яка компенсує силу тяжіння рулона. Оскільки сила тяжіння дорівнює масі, помноженій на прискорення вільного падіння (g = 9.8 м/с²), то сила, яку потрібно прикласти, є:

F = m * g = 15 кг * 9.8 м/с² = 147 Н

Отже, Степан повинен прикласти силу 147 Н, щоб підняти рулон з обоями.

У кого важча робота? (яку роботу виконують Іван і Степан?)

Для порівняння важкості роботи Івана та Степана ми можемо порівняти кількість роботи, яку вони виконують, щоб перенести один кілограм на відстань одного метра.

Для Івана: 50 кг * 25 м = 1250 кг м

Для Степана: 15 кг * 100 м = 1500 кг м

Отже, Степан виконує більш важку роботу, оскільки переносить менше ваги, але на більшу відстань.