Перетворити 144 МДж у кВт год срочно даю 20 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Бакланов Боря.

Ответ:

Якщо прийняти час, за який виконується робота А=144 МДж, рівний 1 год=3600 сек, то потужність, буде рівна:

Р=А/3600=144*10^6/3600=0,04*10^6=40*10^3 Вт=40 кВт.

Объяснение:

Отвечает Слепых Полина.

Відповідь:

відповідь буде