Визначте повну енергію повітряної кулі масою 600 кг, яка на висоті 30 м розвиває швидкість 72

км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Дусенов Диас.
Дано:
m=600г=0,6кг
h=30см=0,3м
v=72км/год=20м/с
Знайти:
Е-?
Е=Ек+Еп
Ек=mv²/2=0,6*20²/2=120Дж
Еп=mgh=0,6*9,8*0,3=1,764Дж
Е=120+1,764=121,764Дж